Hemen Taksi Çağır
Tıkla Ara: 0 552 280 7016
+1 oy
656 kez görüntülendi
tarafından
Kolay gelsin, taksimden bugün saat 14:00 da yeni havalimanına gideceğim taksi ücretlerinizi öğrenebilir miyim ?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Hakan bey Merhaba; Taksim den yeni havalimanı yolculuğunuz için taksi ücretimiz 100TL'dir.

Bizlere ana sayfa Sitemiz üzerinden  iletişim bilgilerinizi WhatsApp veya canlı bağlantı balonumuzdan iletebilir yada cep numarasından direkulaşabilirsiniz hemen rezervasyonunuzu alabiliriz
tarafından
Çağlayandan istanbul yeni havaalanına gitmek istiyoruz taksi fiyatınız nedir
tarafından
Alper bey , Çağlayandan sizleri alacağız ve istanbul havalimanına bırakacağız. Yolculuk ücretimiz 95TL dir.  Yolculuğunuzdan  birkaç saat önce lütfen bizi arayınız
tarafından
Yurt dışından geleceğim haziran 15 cumartesi günü saat 16:00'da istanbul yeni havalimanına ineceğiz.  Dış hatlardan alınmak istiyorum.  Havalimanından taksime gideceğiz 30 dakikalık bir işim var oradan kumburgaz'a geçeceğiz Taksi fiyatı nedir ?
tarafından
Sevda hanım Hoşgeldiniz;  Yeni havalimanından sizi alacağız taksime uğrayıp oradan kumburgaz'a geçeceğiz yolculuk ücretiniz otoyollar dahil 210 TL'dir. İlk kullanımınız için %10 indirim sağlanmıştır. Lütfen uçağa binmeden önce tekrardan bizlerle iletişime geçiniz lütfen. Rezervasyonunuzu alalım araç sizi havalimanında bekliyor olacak. Tercihiniz için teşekkür eder sonraki seyahatleriniz için tekrardan görüşme üzere
+1 oy
tarafından
Hakan bey selamlar tercihiniz için teşekkür ederiz fiyat bilgisi tarafınıza iletilmiştir.
<isteğiniz doğrultusunda burada paylaşalım .
Taksim den İstanbul havalimanı fiyatımız 100 tl.dir
tarafından
Merhaba, 30 mayıs  sabahı saat 6:30 da beyoğlundan hareket etmeyi düşünüyoruz  uçak 08:00 da kalkacak acaba kaç dakika da istanbul yeni havalimanına gideriz.

Beyoğlu cihangirden yeni havalimanı taksi ücretinizi de öğrenebilir miyim ? İyi çalışmalar.
tarafından
Bensu hanım merhaba;  Beyoğlu’ndan İstanbul havalimanı taksi ücreti 100 tldir.  İleri tarihli rezervasyonunuzu alabilmemiz için lütfen sitenin ana sayfasında yer alan iletişim numaraları İLE bizlere ulaşın.
tarafından
Merhaba, dün sizi aradım taksimden yeni havalimanına gidecektim sanırım saat 02:20 civarıydı. orada araç şuan yok dediler bize 45 dakika 1 saat önceden haber vermeniz gerek denildi. Şimdi ben izmire geçiyorum dönüşümde beni istanbul yeni havalimanından almanızı rica edeceğim.

3 haziran pazartesi günü  saat 15:00'da inmiş olurum siz ne zaman gelirsiniz havalimanına ?
tarafından
Sibel hanım hoş geldiniz. Evet yoğun müşteri trafiğinde bazen gecikmeler oluyor sizi bekletmemek için telefonda verilen bilgi doğrultusunda lütfen bizleri hareket saatinizden  45 dakika, 1 saat öncesinden ararsanız araç ayarlaması yapar ve yönlendiririz.  İzmir dönüşünüzde lütfen uçağa binmeden önce bizleri arayınız ve detayları iletiniz iniş saatinize yakın aracı yönlendirmiş oluruz sizi havalimanında bekliyor olacaktır. Öncesinde dediğim gibi bizi arayın rezervasyonunuzu alalım hoşçakalın.
Merhaba! Nereden Nereye gitmek istiyorsunuz ? Sorunuzu sorarak fiyat ve detaylı yolculuk bilgisi alabilirsiniz.

Lokasyonlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 204 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap 22 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap 52 kez görüntülendi
...