Sultanbeyli Korsan Taksi

Bikorsan taksi hizmeti ile İstanbul'a seyahat etmek artık eskisinden çok daha huzurlu. İstanbul'un farklı losyonlarında, ilçelerinde olduğu gibi Avrupa Yakası'ndan, Anadolu yakasına kadar her yere korsan taksi hizmeti veriyoruz. Korsan taksi hizmetinize, bizler bikorsan.net olarak 7/24 cevap vermeye hazırız. Taksilerimizde yolculuk etmek istediğiniz zaman, dakikalar içerisinde bulunduğunuz adrese ulaşıyoruz. İnsan hayatına, insanlara değer veren bir taksici ile İstanbul trafiğinde ilerlemek size unuttuğunuz bir yolculuk yaşatacaktır.

Bizler bu prensip eşliğinde yola çıkarak, tüm ekibimizi ve de profesyonel sürücülerimizi, insan ilişkilerine ve de müşteri memnuniyetine dayanan bir eğitime tabi tutuyoruz. İnsan ilişkilerini iyi bilen ve de buna değer veren, saygılı, tertipli, çalışma disiplinine sahip, trafikte öfke kontrolü olan, İstanbul’ u ve de adresleri iyi bilen, kibar personellerimizle sizlere kolay bir taksi macerası vaat ediyoruz. İstanbul içinde başlayan korsan taksi maceramız, İstanbul’un birçok ilçesine kadar yayıldı. Konforlu araçlarla; araç içinde de, trafikte de güvenli bir yolculuk etmek isteyen kişilerin ortak kararları bizden yana. Nezih ve de ucuz bir taksi yolculuk deneyimi tatmak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Biz firma olarak size; hak ettiğiniz taksi yolculuğunu, artı hizmet kalitesi yüksek, zamandan tasarruf edebileceğiniz bir süreç vaat ediyoruz.

Sultanbeyli Taksi

İnsanların taksi deyince aklına gelen, çok uçuk kaçık taksi ücretleri, bizim tarifelerimizde söz konusu dahi değil. Her zaman müşterilerimizin görebileceği ve de sorabileceği şekilde bir fiyat listemiz mevcuttur. Yolcularımıza şeffaf bir fiyat politikası uygulamaktayız. Sizleri taşıyacağımız, trafiğe çıkaracağımız bütün araçlarımız kaskolu garantili ve sizin isteğiniz doğrultusunda farklı özellikler taşıyan çeşitleriyle de değiştirilebilir niteliklerdedir. Sultanbeyli’ de yaşayan ve de taksi ihtiyacı olan herkese, Bikorsan taksi firması olarak hizmet getirdik. Sultanbeyli’den herhangi bir yere gitmek istediğiniz an telefonla ve de internet sitemizden bize ulaşarak, taksi hizmetimizden yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

İstediğiniz araçla yolculuk etmek gibi bir ayrıcalığa, bizim hizmetimizde her daim sahip olacaksınız.

Anadolu Yakası Korsan Taksi

Anadolu Yakasının en profesyonel taksi hizmetini biz veriyoruz. Korsan taksi denince akla ilk gelen kaliteli araçlar bizim taksi araçlarımızdır. Sizler de Anadolu Yakasında taksiye ihtiyacınız olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz. Bizimle seyahat ederken aklınızda olan ücret tarifesi her neyse cebinizden de o fiyat çıkacaktır. Taksiyi çağırdıktan sonra, acaba ne kadar ücret ödeyeceğim, diye artık düşünmeye son. bikorsan.net web sitemizde başlatılan kampanyalarda, fiyat politikalarımız değişiklik gösterebiliyor. Bu sebeple bikorsan.net ‘i takip ederseniz, belirli periyotlar halinde sizlere yansıtılan hizmet politikamızı, güvenlik projelerimizi ve de fiyat değişikliklerimizi görebilirsiniz. Bununla birlikte ya web sayfası üzerinden ya da telefonlarınız aracılığı ile mobil uygulamalardan sizlere hizmet verebiliyoruz. Taksi çağır hizmeti dahilinde indireceğiniz programlarda bizleri tercih ettiğiniz taktirde; size belirli kodlar veriliyor. Bu kodlar sayesinde gitmek istediğiniz yere %50-%20 arasında ki oranlarda, İndirim dolu fiyatlarla seyahat edebiliyorsunuz.

Sultanbeyli korsan taksi hizmet mahalleleri; Sultanbeyli ilçesine ait 15 adet mahalle bulunmaktadır bu mahalleler den bizleri arayarak araç çağırabilir dilerseniz ileri tarihli rezervasyonlar ile yolculuklarınızı zamanlayabilirsiniz.

 1. Abdurrahmangazi mahallesi
 2. Adil mahallesi
 3. Ahmet yesevi mahallesi
 4. Akşemsettin mahallesi
 5. Battalgazi mahallesi
 6. Fatih mahallesi
 7. Hamidiye mahallesi
 8. Hasanpaşa mahallesi
 9. Mecidiye mahallesi
 10. Mehmet akif mahallesi
 11. Mimar sinan mahallesi
 12. Necip fazıl mahallesi
 13. Orhangazi mahallesi
 14. Turgut reis mahallesi
 15. Yavuz selim mahallesi

Yorum yaz Bilgi al:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.