Avcılar korsan taksi

Avcılar Korsan Taksi 

Güzel insanlar kenti 

İstanbul’da insanların büyük bir bölümü ulaşımları için taksi hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedir. Avcılar korsan taksi olarak hizmet veriyoruz ve hizmetlerimizi güler yüzlü personel  b,c segment araçlarımız ile sağlıyoruz. İsteğinize göre üst segment araçlarımız 3 saat öncesinden rezarvasyon yaptırabilirsiniz. İletişim bilgilerimizde bizlere ulaşan tüm müşterilerimize anında korsan taksi hizmetini sunuyoruz. Daimi olan müşterilerimiz için indirimli fiyat kampanyalarımız bulunmaktadır. Kampanyamızdan faydalanmak isteyenlerin sürekli olarak bizi tercih etmesi gerekmektedir. Kampanyalarımızı sitemizden takip edebilir ve faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ulaşım hizmetlerimizi deneyimli ve alanında uzman bir kadro ile veriyoruz.

Kalitemiz

Taksicilik hizmetlerimizi yasal ve kamusal bir hizmet olarak veriyoruz. Güvenilir hizmetlerimizden dolayı birçok bayan ve çocuk ulaşımları için bizleri tercih etmektedir. Bizlere ulaşarak zaman kaybetmeden istediğiniz en güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sizlere hizmet veren personellerimiz, güler yüzlü, deneyimli ve bölgeyi tanıyan kişilerdir. Gitmek istediğiniz her yere navigasyon sisteminde gösterilen en kısa yollardan gidilecektir. 7/24 verdiğimiz tüm taksicilik hizmetlerimizde konforlu ve modelli araç filomuzu kullanıyoruz. Sizlerin güvenliği için tüm şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak sizlerin ulaşımlarını sağlıyorlar. İster kısa mesafe, isterse uzun mesafelere bizi tercih ederek yolculuk yapabilirsiniz. Turist grupları için özel hizmetler veriyoruz.

Şehiriçi Ulaşım

Bireysel ya da grup halinde şehir içi yapacağınız tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli, ekonomik ve hızlı ulaşım hizmetlerimizi sizlere sunarak, ulaşım için daha fazla para ödemenizin önüne geçmeye çalışıyoruz. Şehir içi yapacağınız ulaşımlarda sizlere gidiş dönüş hizmetleri veriyor ve istediğiniz saatte sizi bulunduğunuz yerden en iyi araçlarımızla alarak gideceğiniz yere götürüyoruz.Avcılar korsan taksi özel organizasyonlarınız için sizlere şoförlü araç hizmetleri de sunuyoruz. İhtiyaç durumunuza göre en uygun konforlu araçlarımızı sizlere tahsis ediyor ve yolculuklarınızı konforlu bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Bikorsan sitemiz üzerinden tüm ulaşım taleplerinizi ve vip taksi hizmetleri taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bölgede merkez noktalarda araçlarımız hazır halde beklemektedir.

Ayrıcalıklı Hizmet

Avcılar korsan taksi olarak hizmetlerimizi sizlere bikorsan.net web sitemiz üzerinden ulaştırıyoruz. Bikorsan.net olarak müşteri memnuniyetini artırabilmek için en güvenilir araçlar ve güler yüzlü, seviyeli sürücüler ile servis veriyoruz. Gitmek istediğiniz tüm yere sizleri en güvenli şekilde konforlu olarak götürmek bizim görevimizdir. Hizmetlerimizde gideceğiniz yere göre sabit fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor ve sabit fiyat garantisi veriyoruz. 

Avcılar bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalleler; 

Avcılar 10 mahalleden oluşmaktadır.

1.       Avcılar Merkez Mahallesi
2.       Ambarlı Mahallesi
3.       Cihangir Mahallesi
4.       Gümüşpala Mahallesi
5.       Denizköşkler Mahallesi
6.       Üniversite Mahallesi
7.       Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
8.       Firuzköy Mahallesi
9.       Tahtakale Mahallesi
10.    Yeşilkent Mahallesi

Yorum yaz Bilgi al:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.